Ürününüzü sepetinize ekleyip; Sepetinizden Satın Al butonu ile devam ederek üyelik bilgilerinizi veya kişisel teslimat ve fatura bilgilerinizi girdikten sonra teslimat ve Fatura adresi ekranına gelebilir, bilgilerinizi doldurduktan sonra, devam et butonu ile Ödeme Ekranına geçebilirsiniz.

Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinin alt tarafında Havale Linkini tıkladığınızda size banka ve hesap numaralarımızı açacaktır. Dilediğiniz bir tanesini seçebilirsiniz. Banka bilgilerimizi not aldıktan sonra devam ederek sipariş onay ekranına geçebilirsiniz. Sipariş onay ekranında size; ürün sayfasında havale indirimi ile belirtilen fiyat üzerinden ödeyeceğiniz yeni tutarı gösterecektir. Bu tutarı not edip ürün bilgilerinizi kontrol ettikten sonra en altta bulunan Siparişi Onayla butonunu sadece 1 kez tıklamalısınız. Siparişinizi verdikten sonra size gelen mail de veya sipariş geçmişinizdeki sipariş numarası ile banka havalesini gerçekleştirebilirsiniz.
Bu sipariş numaranızı havale yapacağınız bankaya, havalenizin açıklama kısmına ekletmelisiniz.

Ödeme işleminizi yaptıktan sonra tutar hesaplarımızdan kontrol edilerek siparişiniz onaylanacaktır. Daha sonra size havalenizin onaylandığına dair bir e-posta ulaşacaktır. Bu e-postayı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş olacaktır.


                                                                

       
Kuveyt Türk Katılım Bankası: Yunus Kılıç                 
IBAN: TR33 0020 5000 0017 3485 5000 01
HESAP NO: 1734855/1


                                                                

       
QNB Finansbank: Yunus Kılıç
                     
IBAN: TR47 0011 1000 0000 0098 5808 59
HESAP NO: 98580859